#1 2007-04-28 10:30:10

SunyPL

Użytkownik

status 1651229
5775944
Call me!
Skąd: Peterborough
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 9
WWW

Strona i Forum

Witam!

Ciesze sie ze powstal portal o Last Chaos po polsku. Lecz uwazam ze strona wymaga baaardzo wielu poprawek technicznych. Wedlug mnie, najlepiej wymienic calego CMS'a proponuje na joomle 1.0.11 a forum.... po co korzystac z darmowych typow jak fora.pl skoro mozna postawic swoje phpBB na serwerku i nie byc od nikogo uzalezniony. Jezeli chodzi o joomla ma naprawde bardzo duzo mozliwosc i bardzo latwa obsluge panelu administracyjnego. zapraszam na moja stronke przeznaczona dla Polakow mieszkajacych w Peterborough (miast w Wielkiej Brytanii gdzie mieszkam) www.pcpeterborough.co.uk , ta stronka jest kompletnie wykonana w joomli. wypadalo by rownierz wypozycjonowac strone w wyszukiwarkach taka np jak google, przypominam ze strona jest umieszczona na glownej stronie last chaos wiec musimy jako polacy pokazac klase Jezeli bedziecie potrzebowac pomocyw sprawach technicznych lub tlumaczenia to kontaktujcie sie ze mna pod numerem gg:5775944 piszcie o kazdej porze dnia i nocy Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez SunyPL (2007-04-28 10:34:34)

Offline

 

#2 2007-04-28 11:15:06

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-01
Posty: 13
Punktów :   

Re: Strona i Forum

Wielkie dzięki za dużo miłych słów. Jeśli będziemy mieli jakieś problemy to bez wątpienia wiemy do kogo się zgłaszać Jeśli chodzi o CMS'a to jest to rzecz nowa dla nas więc narazie chcemy zobaczyć jak nam będzie się z tym pracowało. Nie wykluczamy zmiany na cokolwiek innego Twoja strona wygląda naprawdę profesjonalnie. Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to cały czas staram się prowadzić jakąkolwiek wymianę linkami, strona dziennie jest dodawana do kilku katalogów... staramy się A jeśli chodzi o informacje zawarte na stronie - codziennie dodajemy coś nowego, mam nadzieję, że niedługo pojawi się tu całkiem obszerne kompendium wiedzy na temat LC
pozdrawiam

Offline

 

#3 2007-04-28 11:24:54

SunyPL

Użytkownik

status 1651229
5775944
Call me!
Skąd: Peterborough
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 9
WWW

Re: Strona i Forum

a zastanawiels sie na wykupienie jakiejs porzadnej domeny np .pl .eu .com albo cos w tym stylu??

a i tak na marginesie wydaje mi sie ze nie masz ustawionych meta keywords co szkodzi jezeli chodzi o pozycjonowanie

Offline

 

#4 2007-04-28 13:03:56

GothicLolitaPL

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-01
Posty: 14
Punktów :   

Re: Strona i Forum

1. Ten CMS wybrany został po części dlatego, że go lubię, po drugie jest mało znany jeśli chodzi o polski internet, po trzecie, ma bardzo duże możliwości.

2. Myśleliśmy, żeby forum było na stronie wraz z CMS'em, jednakże już kilka osób zarejestrowało się tutaj, są już pierwsze posty, postanowiliśmyzostać tutaj. Tym bardziej, że pun.pl nie daje na razie możliwości przeniesienia bazy MySQL. Jak będzie taka możliwość, to prawdopodobnie się przeniesiemy.

3. Strona jest cały czas pozycjonowana w googlach. Każdego dnia dodaję ją do kilku katalogów, jednak nie można przesadzać, bo co za dużo, to nie zdrowo. Google banuje spamerów

4. Faktycznie strona nie ma ustawionych key words. Jeszcze dzisiaj, to zmienię. Jednak z tego co wiem, google już zupelnie nie zwraca uwagi na słowa kluczowe. Trochę się czytało Chociaż, kto to może wiedzieć, jedynie programiści google mają na ten temat wiedzę i tyle.

5. Rozmawialiśmy już na temat domeny polskiej. Na razie na rozmowach się zatzrymaliśmy. Cóż domena kosztuje. O ile pierwsze wykupienie można mieć za 20 zl, o tyle przedłużanie domeny, to wydatek ponad 100 zł. Jak pójdę do roboty na wakacje to się zastanowie, czy będzie mi sie chcialo wydawac kase na domene. Zawsze można umieścić reklamy, no ale wolelibyśmy tego nie robić, ze wzglkędy na wygląd strony, jak i brak komercyjności samej strony i gry Last Chaos, która jest w końcu darmowa. No jeszcze się nad tym zastanowimy.

Offline

 

#5 2007-04-28 15:22:23

SunyPL

Użytkownik

status 1651229
5775944
Call me!
Skąd: Peterborough
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 9
WWW

Re: Strona i Forum

No no fakt jezeli chodzi o tego cms to nie mialem z nim wiele do czynienia, zycze wam aby stronka naprawde elegancko wygladala
Wiec jezeli chodzi o pozycjonowanie to mimo iz google jest najwiekszym search engine na necie, ale trzeba brac pod uwage rownierz inne wyszukiwarki . No ale skoroo google banuje (bastard xP) to raczej dlugo to potrwa A co do domeny , no to jezeli chodzi o polskie firmy to maja straszne ceny nawet nie wiedzialem. ja za domene co.uk zaplacilem niecale 3 funty na 2 lata

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Offline

 

#6 2007-04-28 17:08:04

GothicLolitaPL

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-01
Posty: 14
Punktów :   

Re: Strona i Forum

Przykładowe ceny domen, na stronie domeny.pl Trzeba zaznaczyć, że to jest cena za rejestrację domeny. Za przedłużenie wynosi jak już pisałem 100 złotych i więcej. A żeby było śmieszniej, podane ceny są cenami promocyjnymi.
Akurat ten serwis dosyć drogo sprzedaje domeny. Widziałem na innych nawet za 30, no ale to jednak jest 30, a nie np. 5 zł.

http://www.upimg.eu/upload/photo/min9480.jpg

Offline

 

#7 2007-04-28 17:15:20

SunyPL

Użytkownik

status 1651229
5775944
Call me!
Skąd: Peterborough
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 9
WWW

Re: Strona i Forum

o lol no naprawde niezle te ceny ;]

Offline

 

#8 2007-10-11 23:46:16

Pawelbolo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Strona i Forum

Witam mam problem nie wiem czy dobrze pisze zamienilem sie z jednym polakem konia na 31lvl a on mial dac ni smoka na 31lvl a dal na 1lvl co moge mu teraz zrobic?

Offline

 

#9 2007-12-21 21:12:17

Sedleria2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Strona i Forum

Pawelbolo napisał:

Witam mam problem nie wiem czy dobrze pisze zamienilem sie z jednym polakem konia na 31lvl a on mial dac ni smoka na 31lvl a dal na 1lvl co moge mu teraz zrobic?

Cóż.... jeżeli bieganie za kolesiem z włączonym PK nie pomoże (jest taka szansa jeżeli za kolesiem biega kilka osób) to raczej nic nie możesz zrobić, a na przyszłość uważaj takich jak ty to na pęczki na serwie, smoka nikomu się nie daje w celu kolorowania zamiany nadania imienia itp.

Offline

 

#10 2009-04-05 21:25:48

~Annie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 17
Punktów :   

Re: Strona i Forum

noo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl