#1 2007-12-03 23:11:55

Ma_La

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 32
Punktów :   

FAQ

Gildia RavenS otworzyła nowy dział FAQ!!!


http://www.cfcn.pl/raven/faq/ravens_faq.jpg    <--- kliknij na baner


dla wszystkich którzy szukają informacji na temat gry Last Chaos

Opisaliśmy wszystkie klasy, ich skille, statystyki...
dalismy opis uestów...
jak ulepszyć broń i zbroje....
Znajdziecie tu wiele informacji które mogą się wam przydać!!!!


Gildia RavenS 
zaprasza do odwiedzenia naszego forum!! Można nas znaleźć na Cariae (najczęściej 5)

Offline

 

#2 2008-02-10 02:47:25

RavenS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: FAQ

Gildia RavenS dla wszystkich którzy grają w Last chaos.. a także dla tych którzy są zainteresowani grą stworzyła pomoc.. pomoc dzięki której zdobędziecie w prosty i szybki sposób informacje na temat LC
Jeśli zajrzycie na PORTAL znajdziecie tam informacje na temat aktualnych Eventów w Last Chaos... Newsy z gry...
Zapraszamy Was więc serdecznie na nasze forum gdzie zdobędziecie cenne informacje na temat gry, opisane w dziale FAQ Last Chaos



Aby ułatwić wam szukanie postaram sie krótko opisać każdy z tematów. Ale zacznijmy od początku:

Jesli nie znasz jeszcze Last Chaos polecam zapoznanie sie z krótkim tekstem na temat samej gry. Znajduje sie on w topiku Wprowadzenie. Jest to krótki opis historii świata Last Chaos oraz opinie na temat gry jakie można znaleźć na innych forach oraz stronach o MMO
Jeśli zainteresowała Cię ta gra i ciekaw jesteś jakie wymagania stawiane są przez jej producentów zapraszam do tematu: Informacje o grze, w którym znajdziesz także adres strony z której należy ściągnąć klienta Last Chaos oraz krótki opis kilku najczęściej pojawiających sie problemów.



Czas więc zapoznać się z bohaterami.. czyli klasami którymi możesz grać.
W dziale Postacie, rozwój, charakterystyka znajdziecie informacje na temat postaci (Mage, Healer, Rouge, Tytan, Knight, Sorcerer) opis i koszt  ich skilli a także informacje na temat ich dalszej drogi rozwoju. Są tutaj także informacje które ułatwią Wam zbudowanie silnej postaci...
Ale dokładniej:
1. Jak zbudować silną postać??
Tutaj umieściliśmy informacje dzięki którym będziecie w stanie zbudować silna postać w Last Chaos
2. SKILLS Healer (Archer & Cleric)
Jeśli zainteresowała Cie postać Healera w tym temacie masz możliwość zapoznania sie z jego skillami oraz drogami rozwoju. Dowiesz się co daje Ci każdy pkt statystyki oraz jakie bronie masz do wyboru. Umieściliśmy tutaj także buildy dla Archera oraz Clerica.
3. SKILLS Rogue (Assasin & Hunter)
Jeśli wolisz postać Rouge, tutaj znajdziesz wszytko co na początek wiedzieć powinieneś.. skille, dalsze drogi rozwoju oraz bronie jakie masz do wyboru umieszczone w formie przejrzystych tabel na pewno ułatwią Ci zapoznanie się z tą klasą.. dla ułatwienia jest tez krótki build dla rouge.
4. SKILLS Mage (Witch & Wizard)
Mage to wdzięczna postać, chociaż nie najłatwiejsza w prowadzeniu.. aby jednak nieco ułatwić Ci grę ta klasą przedstawiliśmy w tym temacie skille tej postaci, drogi rozwoju oraz rodzaje broni którymi możesz walczyć..
5. SKILLS Knight (Royal Knight & Templar Knight)
Jeśli wolisz grać Knightem, polecamy tutaj rozeznać się w jego skillach oraz dostępnych drogach rozwoju i broniach .. umieszczony tutaj build na pewno pomoże Ci w grze..
6. SKILLS Sorcerer (Elementalist & Specialist)
Sorcerer to klasa na temat której jest najmniej informacji w sieci... to co udało sie nam znaleźć umieściliśmy w tym temacie aby ułatwić przyszłym graczom prowadzenie tej postaci..
7. SKILLS Titan (Warmaster & Highlander)
"W ciemnościach medytacji, Eres wyczarował swoja najpotworniejszą sile, rasę tytanów..." ... zaś my, tutaj opisaliśmy ich skille, drogi rozwoju, rodzaje broni którymi możesz walczyć...
8. Dragon Weapon and Knightmare Armour
W Last Chaos są dostępne "specjalne" bronie i zbroje.. zrobione ze zwierzaczków... jeśli jesteś zainteresowany skąd je wziąć, co jest potrzebne by je stworzyć polecam ten temat
9. Party mode - czyli dostępne typy party
Pamiętaj iż nie musisz walczyć sam.. tylko jak założyć party? aby odpowiedzieć właśnie na to pytanie powstał ten temat..
10. Guardian System
Last Chaos ma dla nas kolejną niespodziankę... Guardian system... to  za jego pośrednictwem możesz znaleźć kogoś kto w grze pomoże Ci,  odpowie na nurtujące pytania.. a w tym temacie znajdziesz wszystkie informacje jak znaleźć opiekuna... ponadto... Guardian System to nie tylko system dzięki któremu znajdziesz opiekę, mentora w grze... to także sposób by zdobyć unikatową broń... dlatego polecam.. zapoznaj sie z tym tematem!!



Teraz zapraszam Cię do działu Mapy, moby, lokacje i NPC.
Tutaj znajdziesz Mapy  krain oraz informacje na temat przeciwników których przyjdzie Ci spotkać :
1. Moby z Juno
2. Moby z Dratan
3. Moby z Merac
4. Moby z Egeha
5. Moby z Public Dungeons
6. Moby z Private Dungeon
W tematach tych znajdziesz nie tylko level moba, ale także możesz zapoznać sie z jego wyglądem, obroną, siłą i rodzajem ataku...
Aby ułatwić nieco poszukiwania mobów które możesz zabijać stworzyliśmy też Listę mobów. Dzięki niej szybko znajdziesz odpowiedniego dla siebie przeciwnika.
Last Chaos to jednak nie tylko przeciwnicy ale także NPC oraz inne ciekawe miejsca które wspomogą nas w walce z licznymi przeciwnikami.
Moon Statue to miejsce w którym dostajemy wiele Ciekawych nagród.. Jeśli jesteś zainteresowany jakich zapraszam Cię do tematu Co możemy wylosować z Moon Statue



A teraz coś co na pewno zainteresuje wszystkich graczy: Pet system.
W Last Chaos mamy dostępne zwierzaczki które jako nasz towarzysz mogą nam pomóc w grze. Wymagają one również sporo pracy.
Młody zwierzaczek może pomóc ci w ataku, obronie, zdrowiu oraz manie, zaś dojrzały i wyrośnięty pet może stać się silnym mountem, który będzie cię wspomagał buffami.
Na chwilę obecną w Lost Chaos mamy dostępne dwa pety: Kon (Horse) oraz Smok (Dragon).
1. Jak zdobyć zwierzaczka...
Na poczatku będziesz chciał zdobyć swojego peta. I to właśnie w tym temacie znajdziesz odpowiedz na pytanie jak to zrobić
2. Jak używać zwierzaczka
Czasami nawet najdoskonalsi gracze nie wiedza jak wykorzystać swojego peta w 100%. Zacznijmy od podstaw… 
3. GUI peta oraz Pasek Menu
Gdy "uaktywnisz swojego peta będzie on miął swój pasek GUI, który będzie po prawej stronie od twojego GUI paska. Lecz co on oznacza?? Tego dowiesz sie właśnie w tym temacie.
4. Zdrowie, głód i sympatia zwierzaka
Pamiętajmy iż nasz pupil wymaga opieki. Będzie on głodniał.. jego zdrowie będzie spadać podczas walki... a jeśli nie będziemy sie o niego troszczyć.. jego sympatia do nas spadnie.. ale temu wszystkiemu da sie zaradzić. Jak? Właśnie tutaj znajdziesz odpowiedz.
5. Śmierć peta i ożywianie
Jeśli twój pet umarł, stal sie sealed i chcesz go ożywić a nie wiesz jak... odpowiedz znajdziesz w tym temacie.
6. Exp peta oraz jego levele
Jedną z istotniejszych rzeczy o której powinieneś pamiętać mając już swojego zwierzaka to jego umiejętność rozwijania się i zdobywania lvl. Będzie się tak działo gdy Twój pet będzie zdobywał pkt exp. I właśnie w tym topiku staramy sie wyjaśnić jak rozwijać swojego pupila.. Jeśli jesteś ciekaw jak będzie wyglądał Twój zwierzak gdy podrośnie i kiedy sie to stanie.. tutaj możesz zaspokoić swoja ciekawość.
7. Skille peta
Pet ma dwa rodzaje skili: komendy oraz aktywne skile. Ale co one nam dają? Odpowiedz znajdziesz klikając na ten link
8. Skille mounta
Mounty są chyba najbardziej pożądanymi zwierzakami w Last Chaos i wcześniej czy później będziesz chciał jednego na własność.
W naszej grze do zaoferowania mamy dwa rodzaje: Dragon Mount oraz Knightmare. Oba stanowią ostatni etap ewolucji Twojego peta. A tutaj znajdziesz dokładne informacje na temat ich skilli...
9. Resetowanie skilli
Możesz zresetować wszystkie techniczne punkty swojego peta, całkiem za darmo kiedykolwiek tego chcesz. Wtedy możesz ponownie je rozłożyć na nowe skille dla twojego peta lub mounta. Pytanie jak?? Nic prostszego, a wszystko opisane właśnie pod tym linkiem.
10. Poświęcenie zwierzaka - czyli jak zdobyć części z peta..
Jesli zapoznałeś się już z tematem Dragon Weapon and Knightmare Armour wiesz iż poświęcenie chowańca jest niezbędne do uzyskania składników... właśnie tutaj opisaliśmy jak to zrobić.
11. Robienie unikalnych bron oraz zbroi.
Zainteresowany jesteś zrobieniem unikatowej broni?? a może zbroi?? nie wiesz jak?? odpowiedz znajdziesz w tym temacie.



Teraz czas najwyższy na temat który zawsze cieszy sie największą popularnością.. Ulepszanie i produkcja sprzętu
W Last Chaos mamy wiele możliwości upgradowania sprzętu.. są różne sposoby.. możemy osiągnąć różne efekty... Dlatego warto zapoznać sie z tematami:
1. Upgrading oraz efekt jaki możesz osiągnąć
Możemy na zbroi i broni zrobić "plusy" wybierając oraz mixując różne rodzaje dostępnych w grze kamieni lub upgrad'ować broń i zbroje używając bloodseal. Lecz co to daje? Jakie efekty możesz osiąknąć? Tego właśnie dowiesz sie w tym temacie.
2. Upgrading broni i zbroi na +
To bardzo proste... tylko jak sie do tego zabrać? Cóż przeczytaj ten topik... Pamiętaj że upgrad'owanie broni i zbroi ma tym lepszy efekt im większy plus zrobisz. Nie tylko w zwiększeniu Twojej obrony czy ataku, ale także dodając Twojej postaci dodatkowe umiejętności.
3. Ulepszanie broni/zbroi za pomocą bloodseal
Ulepszani broni i zbroi BloodSeal to bardzo pożyteczny acz niedoceniany sposób upgradowania... BloodSeal nie zwiększy Ci statystyk broni czy zbroi.. ale doda Ci różne bonusy takie jak zwiększenia ataku, obrony, magicznej obrony, uników itp.
4. Lista prawdopodobnych Blood Seal
Lista prawdopodobnych Blood Seal pozwoli Ci się zorientować jakie bonusy są dostępne przy ulepszaniu broni/zbroi Bloodseal Gemami. Dzięki niej będziesz mógł "polować" na najlepsza dla swojej kalsy kombinacje BloodSeali..
5. Unikaty - czyli rzadko spotykane naszyjniki
Unikaty to rzadko spotykane naszyjniki, o wysokich statystykach. Jest to drop z bossów - Kamira (Dratan), Dragon (Merac), Gold Dragon (Egeha). Co możemy zyskać dzięki nim? Odpowiedz znajdziesz tutaj 
6. Wytwarzanie broni - Weaponsmith
W LC dostępne są bronie do określanego levelu. Cóż więc robić na wyższych levelach? Skąd zdobyć broń? Możemy kupić ja u innych graczy, wydropić z mobka (tutaj może być pomocna Liata dropów przedmiotów i manuali) lub wytworzyć ją sami... Jak?? To proste! Zapoznaj sie z tym tematem.
7. Processing Skills
Processing Skills są niezbędne jeśli chcesz samemu wytworzyć elementy potrzebne do produkcji broni i zbroi. W tym temacie znajdziesz tabele opisujące skille które są niezbędne do takiej produkcji..
8. Tworzenie naszyjników - Combination Box
Dzięki Combination Box możemy zrobić nową biżuterie. Dzięki niej możemy polepszyć swój atak, bronę, hit rate itp...
9. Lista dropów przedmiotów i manuali
Temat który pozwoli dowiedzieć co możemy zdobyć zabijając dany rodzaj mobka..
10. Power Box
Za pomocą Power Boxa możemy zrobić potki - mogą wyjść całkiem użyteczne!! Ale jak? Na to pytanie odpowie Ci ten topik.



Na koniec zostawiłam temat który przez wielu graczy w LC jest pomijany questy, gdyż jak napisaliśmy w temacie "Jak zbudować silną postać??" robienie questów nie wyjdzie nam na dobre



Ale to nie koniec:
RavenS zaprasza wszystkich serdecznie do zadawania pytań...
Jeśli coś jest niejasne.. jeśli masz jakeiś wątpliwości.. spytaj.. odpowiemy...
A może przyłączysz sie do Nas???
A może znajdziesz kogoś z kim zechcesz grac na innych serwerach??
Informacje o graczach, gildiach....   ten temat pozwala Ci poznać innych graczy w Last Chaos...

Jeśli zajrzysz do nas na Portal znajdziesz tam aktualne Newsy i Eventy z Last Chaos...






Polecamy FAQ Last Chaos....

http://www.cfcn.pl/raven/faq/ravens_faq.jpg
kliknij w baner

Tutaj znajdziecie wszystkie interesujące was tematy


Zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzin forum gildii RavenS, które niedawno przekształciło sie w forum MMO


http://cfcn.pl/raven/files/mmo_forum_457.gif
kliknij w baner

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do pomocy w tworzeniu forum...
jeśli chcecie aby u nas znalazły sie informacje na temat gry w która gracie - jesteśmy otwarci na propozycje ..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sztukateria jak pozyskać oglądalność strony zestawy świąteczne dla firm olsztyn