#1 2007-04-27 00:17:46

SunyPL

Użytkownik

status 1651229
5775944
Call me!
Skąd: Peterborough
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 9
WWW

Pet System

Jak otrzymac zwierzaka?



W ciagu naszej gry, przedmioty niezbedne do rozpoczecia qusta na zwierzaka wypadna z potworow. Sa to Drake Egg i Pan's Flute, natychmiast po otrzymaniu tych przedmiotow bedziemy mogli rozpoczac questa. Po otrzymaniu jednego z nich, zanies go do Lorraine w Randol po czym otrzymasz od niej nastepnego questa. Zwierzaka otrzymasz po zakonczeniu questa ktorego od niej otrzymales.

Za Pan's Flute otrzymamy Konia, za Drake Egg - Smoka.

Aby aktywowac zwierzaka, kliknij na niego dwa razy lub przeciagnij go do odpowiednich okienek w twoim inventory, zwierzak pojawi sie tylko i wylacznie poza miastem lub dungeonem.


Rodzaje zwierzaka:



Obecnie w grze znajduja sie dwa typy zwierzakow:
Smok oraz Kon. Kazdy z grczy moze posiadac oba typy zwierzakow lecz przywolac moze tylko jednego naraz. Rozwoj Konia zaczyna sie od "pony (kucyk ;P)" potem po osiagnieciu odpowiedniego poziomu zamienia sie w "Horse (Kon)" a na samym koncu w "Knight Mare (klacz ;])"
Smok rozwija sie od "Hatchling ( Nie wiem jak przetlumaczyc... takie male grube czerwone cos ^^ ) " nastepnie w "Drake"  a na koncu w "Dragon (Smok)".


Kontrolowanie zwierzaka:



Przywolany zwierzak porusza sie bezposrednio za jego wlascicielem, takze nie ma potrzeby aby kazac zwierzaczkowi isc gdzies indziej. Jako wlasciciel jestes w stanie kontrolowac jego zachowanie oraz umiejetnosci ktorych mozna sie nauczyc u NPC oraz niektore z nich dostaniesz po osiagnieciu przez twojego Peta odpowiedniego poziomu. Zachowanie jest rozne, zalezne od typu zwierzaka ktore mozesz sprawdzic w oknie informacji zwierzecia.
Mozesz uzywac podstawowych umiejetnosci zwierzaka, takie jak np podnoszenie przedmiotu ktore mozesz znalesc w oknie postaci (naciskajac alt+a). Jezeli twoj zwierzak jest wytrenowany jako wierzchowiec w momencie ujezdzania go, kontrolujesz go normalnie tak jak postac.

Hodowla zwierzaka:



Twoj zwierzak dorasta tak samo jak twoja postac, walczy otrzymuje EXP i rosnie poziom. Twoj zwierzak nie moze atakowac podczas walki, lecz moze zostac zaatakowany przez inne potwory lub postacie. Dlatego Zawsze musisz dbac o swojego chowanca i bronic go. Uderzenie twojego zwierzaka ZAWSZE zabiera 1 Vital Point. Gdy Vital Point osiagnie 0 przywolanie twojego Peta zostanie zlikwidowane i twoj pet umrze ( w twoim inventory pozostanie ikona peta lecz przywolanie go bedzie niemozliwe). Aby przywrocic twojemu petowi HP musisz go karmic Ziolkami ktore mozesz otrzymac z Magical Herb ktore znajduje sie zaraz za miastem. Wskrzeszenie peta zalezy od jego poziomu: lvl 1 do 20 - okolo 5 godzin gry, poziom od 21 do 41 - niestety nie wiem, 41 do 60 - 17 godzin.
Wskrzesic peta mozesz na dwa sposoby, ubijajac potwory przez czas podany powyzej odpowiednio do poziomu twojego peta lub placac Pet Trainer za wszkrzeszenie, suma jest odpowiednia co do poziomu peta.

Umiejetnosci oraz trenowanie zwierzaka:



Zwierzak ma poziomy, wiec zawsze moze awansowac otrzymujac EXP podczas walki twojej postaci (pet musi byc przywolany aby otrzymywac EXP). Awansowanie daje petowi 1 Technical Point za kazdy jeden poziom, ktore mozesz wykorzystac uczac twojego zwierzaka nowych skilli. Pet moze sie ich nauczyc od Pet Trainer. Passive Skills obejmuja tylko zwierzaka oraz jego wlasciciela.

Karmienie zwierzaka:



Im dluzej pet jest przywolany i spedza czas ze swoim wlascicielem tym glodniejszy staje sie twoj zwierzak. Mozesz to sprawdzic w momencie gdy twoj pet jest przywolany w oknie statusu zwierzaka. Kolory oznaczaja odpowiednio:

1) Zolty Pasek - Stan Glodu - Gdy twoj pet jest przywolany robi sie glodny. W momencie kiedy zolty pasek zniknie twoj zwierzak przestanie sie ruszac. Karm swojego peta poprzez wydobywanie kamieni takich jak: perfect stone, flawless stone, quality stone, imperfect stone, and flawed stone. Im wyzszy jest twoj poziom umiejetnosci wydobywania tych ze kamieni tym bardziej sycace sa one. Aby je nakarmic kliknij dwukrotnie na kamieniu.

2) Compability - To decyduje jak czesto i jak dlugo twoj zwierzak moze spedzac z toba czas. Wzrasta onw momencie kiedy twoj pet jest przywolany a zmniejsza sie gdy nie jest. Im mniejszy jest tym bardzie efektywnosc Passive Skills zmniejsza sie. Moze on zostac przywrocony karmiac twojego zwierzaka przez energie taka jak: alpha wave, beta wave, gamma wave, epsilon wave, zeta wave.

3) Czerwony Pasek - Zycie - Zycie moze zostac "naladowane" poprzez karmienie peta ziolkami takimi jak: herb flower, herb thorn, green herb leaf, herb stem, or yellow herb leaf.






To narazie koniec na temat zwierzakow, wiecej przetlumacze w innym czasie. Mam nadzieje ze przyda sie to niektorym graczom. Rownierz prosze o powstrzymanie sie od glupich komentarzy, nikt nie lubi jak krytykuje sie jego prace, tluamczenie tego tekstu ze strony glownej Last CHaos nie zajelo mi 5-10 min tylko troche wiecej. Prosze o nie komentowanie tego jago Plagiat etc. Jest to tekst tlumaczony przeze mnie ze strony glownej http://lastchaos.aeriagames.com/guide/pet . Wiec ten tekst nalezy do mnie w jezyku polskim. Dziekuje za poswiecenie chwile uwagi i zycze owocnych hodow zwierzaka :)

Offline

 

#2 2007-04-27 21:02:24

Czaju

Bezimienny

Skąd: Oświęcim
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 15

Re: Pet System

Dobra robota Pomogłeś wielu polakom nie umiejącym angielskiego i chyba za to Cie nikt nie skarci

Offline

 

#3 2007-04-27 21:34:29

GothicLolitaPL

Administrator

Zarejestrowany: 2007-04-01
Posty: 14
Punktów :   

Re: Pet System

Świetna robota. Przyklejam

Offline

 

#4 2007-04-28 01:23:16

SunyPL

Użytkownik

status 1651229
5775944
Call me!
Skąd: Peterborough
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 9
WWW

Re: Pet System

Nie ma sprawy jezeli chodzi o tlumaczenia i to wam sie spodobalo to moge dalsze przetlumaczyc ;]

Offline

 

#5 2007-04-28 09:49:05

Czaju

Bezimienny

Skąd: Oświęcim
Zarejestrowany: 2007-04-25
Posty: 15

Re: Pet System

Jeśli masz  czas to nie mamy nic przeciwko Ja też sie postaram przetłumaczyć pare poradników i napewno przyda sie to każdemu

Offline

 

#6 2007-04-29 16:04:30

GhostPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pet System

Dzięki tego właśnie potrzebowałem
PS: ma ktoś na sprzedasz pet food

Ostatnio edytowany przez GhostPL (2007-04-29 16:05:18)


Postaci w grze
Livia - Mag
SneakPL - Rouge

Offline

 

#7 2007-08-21 22:41:32

Shargen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pet System

Jaka jest różnica miedzy koniem a smokiem tylko w wygladzie?

Offline

 

#8 2007-09-08 12:50:44

Komando

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pet System

koń ma aury czyli buffy na atak i obronę a smok może atakować i ma aury ofensywne takie jak poison i roar ja mam 31 draga ale mi padł ( motyla noga )

Offline

 

#9 2007-12-25 00:37:56

Piranha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pet System

Bardzo dobry poradnik daje 10/10 mam tylko jeszcze jedno male pytanko kiedy bede mogl dosiasc smoka i kiedy on bedzie mogl atakowac tzn. ktory musi miec lv (smok)

Offline

 

#10 2008-02-13 12:14:24

LodowyPingwin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pet System

Swietna robota teraz wiem oco chodzi z tymi petami ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl