#1 2007-08-20 15:38:18

damian1221

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 3
Punktów :   

Mage i Sorcerer

Czy mage  ma dodawac tylko w inta?
Czy Sorcerer  jest lepszy od mage, i czym sie : różni?

Offline

 

#2 2007-12-04 19:12:34

Faint

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Mage i Sorcerer

mage atakuje bardziej czarami z dystansu natomiast sorcerer musi podejsc i z kosy wielkiej lub z innego narzędzia musi w zwarciu zaatakować. Jest również tzw. Summonerem czyli przywołuje stwory do walki ma do dyspozycjii 5 rodzajów: Ziemia, Ogień, Lód , Woda , Powietrze

Kto lepszy?

Nie ma postaci gorszych i lepszych każdy ma swój gust. Ja gram cały czas sorkiem i nie zamierzam tego zmienić. Musisz sam poznawać postacie wtedy ocenić jaka jest wybrana dla ciebie.

Czy mage ma dodawać tylko w inta?

No raczej tak Mag ma mało hp i jedynie może sie przydać w ataku na odległość. Aby zniszczyć go zanim do niego ten stwór podejdzie. Tak więc dodawanie w obrone punktów nic ci nie da bo i tak z natury madzy wykorzystywani sa do ataku nie do obrony. Ostateczna odpowiedz: Tak, raczej tylko w inta

Offline

 

#3 2007-12-06 17:17:31

Ma_La

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 32
Punktów :   

Re: Mage i Sorcerer

Jeśli chodzi o różnice klas najlepiej ją dostrzec poprzez zapoznanie się ze skillami...

W tym celu zapraszam Cie na forum gildii RavenS gdize jest opracowane nowe FAQ.. po polsku...


http://www.cfcn.pl/raven/faq/ravens_faq.jpg    <--- kliknij na baner


Znajdziesz tutaj opis statystyk dla wszystkich klas... - odpowiedz w co i dlaczego ma dawać mage


Gildia RavenS 
zaprasza do odwiedzenia naszego forum!! Można nas znaleźć na Cariae (najczęściej 5)

Offline

 

#4 2008-02-27 23:24:47

fredi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Mage i Sorcerer

mam pytanko gram sumonerem i niewiem czy dodawac mu pkt-ow w inteligencje czy w dexterity czy w co pomozcie

Offline

 

#5 2008-04-28 10:35:45

Dante77

Użytkownik

1202879
Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: Mage i Sorcerer

ja bym ci proponował ładować punkty TYLKO w constitutions bo sam kiedyś inwestowałem w to i miałem super postać
teraz gram kinghtem i tez inwestuie w constitutions jakby co gram na nowym serwie Hartzing1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Amsterdam części