#1 2007-11-07 13:21:25

Zaganiacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-07
Posty: 1
Punktów :   

pomoc dla zaczynających - GUARDIAN

Zapraszam uczniów, do rozpoczęcia zabawy w systemie GUARDIAN mamy 10 dni aby podbić TWÓJ !! level do 20 poziomu (ty za to dostajesz dobrą broń ja punkty reputacji więc mi tak samo zależy aby szybko podbić Ci level jak Tobie) w ten sposób zaczynasz grę z dużo lepszej pozycji bo szybko stajesz się silny !!
W trakcie nauki postaram się przekazać Ci całą wiedzę jaką posiadam na temat gry
Są tylko 2 warunki:
- musisz mieć mniej niż 10 lvl
- musisz mieć czas i chęć do gry
Gram postacią sorcera w krainie CARIAE serwer 1 lub 6 zaleznie od ilości urzytkowników.
Jeśli szukasz więc pomocy napisz na gg 11581286 jak będe dostępny to odpowiem


Chodzą pogłoski że niektórzy "mistrzowie" wykorzystują swoich uczniów odkupując od nich za bezcen znalezione dobre przedmioty !!
Ja tego nie robię - co weźmiesz to Twoje

Pozdrawiam i zapraszam do gry

Ostatnio edytowany przez Zaganiacz (2007-11-08 01:44:55)

Offline

 

#2 2007-11-12 11:12:53

reizor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: pomoc dla zaczynających - GUARDIAN

Mam problem z zarejestrowaniem się rejestruje się ale nie dostaje e-maila na poczte i nie moge grać co mam zrobić

Offline

 

#3 2007-11-12 19:24:35

WolframPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: pomoc dla zaczynających - GUARDIAN

Ad Zaganiacz - wszystkim radze brac Guardiana - mile i przyjemne. Jednakze BIJCIE W CIAGU TYCH 10 DNI TYLKO BIALE STWORY. Zadnych zoltych i czerwonych !
Ad Reizor - aeriagames ma swoja pomoc techniczna - mozesz napoisac emaila. Alke najpierw sprawdz 5razy czy wszystkie rubryki dobrze wypelniasz, dobry email podales i.t.d.. Skrzynki czesto nie akceptuja spamu - sprawdz w skrzynce folder Spam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl